Miroslavst

Výpočet starobního důchodu-za posledních 30 let z toho deset nejlepších?

Výpočet starobního důchodu se provádí z příjmů za posledních 30 let, z toho deset nejlepších. Otázka zní, zda těch deset let je za sebou nebo můžou být na přeskáčku?
Např. dva roky, potom pět let ne, pak zase třeba 5 let až do počtu těch deseti. Nebo to musí být přesně za sebou?

Odpovědi
verka

Na noc takový strašidelný otázky! Mám takový dojem, že jsou to poslední roky, který se započítávají, ale otázka jiná: jakou hodnotu budou mít v té době peníze? Takže přestaň počítat a nech si něco pěkného zdát, dobrou.