kikca2244

Výpočet prolomení hesla

Dobrý den, dostala jsem v informatice teto úkol: Zkuste spočítat, za jak dlouho najde útok hrubou silou heslo, které je dlouhé 5 znaků a obsahuje pouze malá písmena bez diakritiky (kterých je cca 26).
A nevím si sním rady. Mohl by mi prosím někdo poradit jak to vypočítat?
Předem moc děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď

Vyprdni se na to, kdyz vam ani do zadani neda kolik to udela pokusu za sekundu.
Doplňuji:
Jinak http://www.so­om.cz/index.php?na­me=box&box=pro­jects/brutefor­ce/main