LůcaDůcaPůca

výpočet KJ

teď jsem snědla jídlo které má 500 KJ. Skákáním přes švihadlo spaluji 0,60 kJ/kg/min. Jak dlouho musím skákat abych spálila těch 500 KJ ?
Doplňuji:
Díky za rady k nezaplacení :D :D :D :D

Nejlepší odpověď
anonym

Kalokagathie-zjisti si význam toho slova.Nemusíš nutně dopadnout jako vyskákaná štíhlá hlupaňa.:D
Doplňuji:
Mnohem víc Kj „spálíš“ např.žehlením prádla.

Další odpovědi
www

Do které třídy ZŠ chodíš?
Stačí si to vydělit 😉.
Ale i bez toho skákej a skákej, třeba to bude rychlejší 😁.

Drap

834 minut to je 13 hodin a 56 minut

Alesh

Skákej do padnutí, pak zase vstaň a takhle to opakuj do nekonečna. Do čarodějnic se ti to určitě povede.

mosoj

Jak tě to nám vypočíst když tajíš váhu.

hanulka11

hele víš co ,seber se a jdi ven , zaběhej si venku a nemysli na to kolik spálíš kalorií a co zase sníš takto to nejde kecneš si k pc a chceš zhubnout .....
hlavně při skákání zase už vymysli co budeš jíst:D:D:D:D

mosoj

Pokud vá žíš 50 kg, tak to spálíš za 16 min 36 sec!