rakave

Výpočet dlouhodobé nemocenské 2012

Jsem na nemocenské a zkoušela jsem vypočítat její výši na www.vypocet.cz Po zadání všech potřebných údajů mi kalkulačka vypocítala výši na první měsíc,kdy 3 týdny platí zaměstnavatel a další sociálka.Jenže já vím,že nemocenská bude delší.Chtěla jsem vypočíst i její výši i na další měsíc,kdy budu dostávat nemocenskou ze sociálky a ne od zaměstnavatele a to mi vypočíst nešlo.Takže bych ráda věděla,jestli denní dávka nemocenské co mi vyšla v prvním měsíci od 21 dne je do dobu dlouhodobé nemocenské stejná nebo se zvyšuje? Díky za rady.

Odpovědi
seira

Vyšla vám nějaká „Denní nemocenská dávka od 22. kalendářního dne“ tu vynásobte počtem dní v měsíci. Květen má 31dní. Počítá se i s víkendy. A budete vědět, kolik máte očekávat. V mém případě to teda tak vychází.