Vypnutí počítače

proč při vypnutí počítače Start-Vypnout počítač-Vypnout se nevypne na monitoru pouze naskočí můžete počítač vypnout jenže vypnout jej musím tlačítkem na počítači kdo poradí díky za ochotu

Odpovědi
Babsi

Taky se mi to stalo. Nepíšeš tady jak dliuho čekáš než se ti vypne, protože já jsem vždycky musela čekat na ukončení programů. Jednou jsem si defragmentovala disk a problémy zmizely, ale zkus třeba napsat něco blžšího… :D

niemand

Možná je to jenom tím, že máte starší stroj, který se musí vypínat ručně. Hezký den