JájsemRaibek

Vypnutí aplikace skype?

Pokud jsem online na skype-zelenej a vedle hodin kliknu pravým myšítkem na ukočit, tak se skype nevypne. Nevím jak to vidí ostatní, ale mně to ukazuje furt zelenou.
Pokud chci aplikaci vypnout, musím na panelu nástrojů-spodní liště, kliknout na spuštění skypea teprve potom se to vypne, včetně toho zvuku pro vypnutí.
Je něco špatně?

Nejlepší odpověď
Hlada

Je to tak normální. Na stavu nezáleží. Vypne se jen pravým na hlavním panelu.

Další odpovědi
Braník

co zkusit kliknout na stav a poté na offline?

JájsemRaibek

Hlada právě že se nevypne. Kliknu pravým tlačítkem myši na ikonu vedle hodin a dám ukončit a nic se neděje.
Jediné jak to vypnu je, že ho opět spustím (normálně levým tlačítkem z ikon) a teprve tím se sám vypne.