Roxana

Vyplňujete rádi dotazníky a ankety? A jestli ano, tak proč?

Mně baví na jedné stránce třeba ty pro studenty na jejich diplomové práce. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano

Ano baví mě vyplňovat zábavný testy
z časopisů apod. kde se procvičujou jen
obecný znalosti z historie, mluvnice, apod.
kde si potvrdím, že nejsem úplná „blbka“
i když jsou to testíky pro „blbky“ 😁
Doplňuji:
Drape máš ňákej
hoď ho sem:D

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
Dotazníky a ankety rád nevyplňuji.Připadá mi to dosti otravné.

Adula.57

Ano

Doplňuji:
Baví mě jenom ty, kde jsou možnosti, ale pokud tam mám něco psát, rovnou přeskakuju.

Drap

Jiná odpověď

Nevadí mi to, ale žádnou zálibu v tom nemám. Když musím, tak vyplním.

www

Záleží na jaké téma

Pouze pokud je z mého hlediska téma i dotazník smysluplné, jinak nevyplním vůbec.

jáára

Ne

Monika01

Ano

-....-

Ano

lota

Ne

Tak to mě fakt nebaví.

Emefej

Ne

Nevíteto?

Záleží na jaké téma

🙂

Ameliee

Záleží na jaké téma

Doplňuji:
A taky je lepší, když mě do toho nikdo nenutí. Ale zabavné testy jen tak pro mě mám ráda :)