Džanička

Vyplnily jste sčítací formulář online? Jak poznám že se odeslal, co mi to napíše…

…čekám na to už několik hodin a nic se neděje

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ahojky, něco je teda špatně.
Hned po odeslání se ti ukáže potvrzení o odeslání s kódem, který si opiš.
Máš abdobe 9 a víc? To je nutné.
Ano, vyplnil jsem to a vše v pohodě.
Musel jsem ale instalovat abdobe jak chtěli.

Další odpovědi
anonym

Také jsem musela přeinstalovat,měla jsem nižší verzi,potvrzení přišlo ihned,uložila jsem si je,kdyby náhodou..

anonym

Mělo by se ti zobrazit..... http://img.na­dapenny.com/t20/110­86/nadap044533522­330231.jpg