Vyplnili jste sčítací listy pravdivě,nebo pokud se vám zdál dotaz nepotřebný pro to,aby nás sečetli,jste střelili od oka

Nechapu k čemu jsou jim některe dotazy,třeba o našich omatkach a kde bydlely.

Nejlepší odpověď
gnosis

95% tech udaju uz stat davno ma k dispozici. kdyz jsi strelil od oka, neublizil jsi tim vubec nikomu. tech chyb tam bude tolik, ze se to ztrati.

Další odpovědi
dudu

Ano, sčítací listy jsem vyplnil pravdivě už proto, že celý tento proces opakující se v desetiletém intervalu má ze statistického hlediska zcela racionální smysl. Lituji jedinců, kteří se domnívají, že zkreslením údajů kohosi tzv. „odrbali“. Ač nerad, musím na adresu této skupiny lidí tentokrát bez skurpulí konstatovat: „vážení, serete si do vlastního hnízda“.

Marunka2

Já se přiznám, že si s tím těžkou hlavu taky nedělám, ještě jsem to ani nevyplňovala, teprve včera jsem se dokopala k tomu, abych si vůbec přečetla pokyny 🙂.
Ale kroutila jsem hlavou hned u čtvrté „otázky“ či jak to označit, kdy napřed chtěli vypsat rodn číslo a v zápětí datum narození. To nesnáším. Tak ať zavedou rodný čísla tak, aby neobsahovaly datum narození, když se to pak musí furt dokola přepisovat – nejen na sčítacích formulářích.

AndreiRanger

Celý sčítání je blbost, už jen možnost dvou mateřských jazyků, či národností ukazuje na to jaká ptákovina to je…

Já...

PRAVDIVĚ, neb to považuji 1× za 10 let za důležité pro stát a jeho statistiku.

Nestříleli jsme „vod voka“, vyplnili jsme to tak, jak bychom to měřili pro naši potřebu…

Ale žbrblali jsme U NĚKTERÝCH otázek taky…