Avatar uživatele
zjentek

Vyplatila se vám někdy skromnost?

…a jak?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2744 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…jo,

  • když se rozděluje práce, dávám si bacha, abych si toho náhodou nenabral moc, nechci bejt za hamtáka…
  • když jsem něco v mládí rozbil, nikdy jsem se k tomu hrdě nehlásil, nechtěl jsem bejt za vychloubače…
  • a takovejch příkladů bych mohl uvést spostu, ale jak už jsem řekl, nechci se tady chvástat, jsem prostě skromnej…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Vždycky.

Konkrétně vypsat nelze, je to případ od případu jiné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

Vyplatila, mnohokrát..
Nemusím hned mít každou věc, která se mi líbí i když ji nutně nepotřebuji. Taky se mi mnohokrát stalo, že jsem si takhle něco nekoupil a po nějakém čase jsem tu věc dostal, nebo sehnal levněji jako v případě elektroniky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano při nabírání jídla třeba k obědu mám občas velké oči O_O, ale nakonec zvítězí skromnost a já část opět vracím zpět. Žaludek pak dostane jen optimální dávku a výsledkem toho je to, že mě stále ještě nenavštívila paní Cukrovková. Buďme skromní, buďte skromní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy, nejsem skromný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Skromnost je opěvovaná, lež nepraktická a více škodlivá než prospěšná, důležité je zdravé sebevědomí a sebeprosazení: důležitá je jen asertivita.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

skromnosť ako minimalizmus alebo skromnosť ako submisivita?

lebo to je v praxi obrovský rozdiel......

v konzumno-zadlženej dobe je minimalizmus fajn…len netreba byť hneď nafrnený asketa

čo sa týka submisivity, súhlasím s Cenobita

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek