mrNikelou

Vyplatí se vyměnit procesor intel pentium b980 (2.4ghz) za lepší?

tak mám notebook ASUS k75vj ty60h a procesor nesatčí tak se chci zeptat jestli se vyplatí vyměnit procesor se stejným socketem (g2) ale na příklad core i5 nebo i7??

jestli ano tak kde se dají sehant v české republice (popřípadě jinde procesory pro notebooky)

Odpovědi
Jsemtady

Jestli mas samostatnou grafiku, tak myslim ne, jinak ano, jen jestli by ti to utah a uvetral …

cochee

Tak nárůst výkonu tam určitě bude. Notebook podprouje tyto CPU:
Intel® Core™ i7 3630QM Processor
Intel® Core™ i5 3210M Processor
Intel® Core™ i3 3110M Processor
Intel® Pentium® Dual-Core B980 Processor

Procesory pro notebooky se shánějí těžko. Nejlepší by asi byl známý v servisu notebooků 🙂 Procesor by dále měl být k sehnání se štěstím na Aukru, buď přímo procesor, nebo nefunkční notebook s tím procesorem (ovšem fungujícím). Aukro je však sázka do loterie. No a pak eBay.

Zdroj: http://www.asus­.com/Notebook­s_Ultrabooks/K75VJ/#spe­cifications