Vyplatí se vydat peníze za seznámení? Pokud ano, kde?

Pokud někdo hledá velmi specifickou osobu, kteroužto vystihuje vysoká racionalita, či přijatelnost bezcitovosti protějšku, vyplatí se mu někde podat placený inzerát? Popřípadě jak se takový jedinec může seznámit? (V klubech, barech, … asi těžko.) Zdůrazňuji, že problémem tu není antisociální chování, pouze bez souznějících jedinců absolutně nulové zázemí známých.

Nejlepší odpověď
Kepler

Obávám se pane, že s takto definovanou osobou máte šanci seznámit se limitou blížící se nule. Racionalita je kontrapunktem IQ v záporné oblasti spektra. Tento rozsah je definován od 0 +. Mám podezření, že uvedenému souboru čísel nevyhovujete.
Nic ve zlém, s tímto slovníkem neuspějete, třeba se zakoktejte, ztrapněte se, ale řekněte, že se vám líbí, pokud to bude pravda, to je vše. Pak zbývá jen čekat na odpověd.

Další odpovědi
Šidlo

už to ,,velmi specifickou osobu" je na terapiu

partner ani kamaráti nie sú topánky, ale ľudské bytosti…nemajú 100% sedieť

spravte niečo s tým narcizmom a perfekcionizmom a ľudia prídu sami

ReHu

Kolik peněz máš na mysli?
Obecně myslím, se to je stejné, jako sázka do loterie.

lexx

nevyplatí, šance na úspěch je asi jak trefit vrabce se zavazanýma očima a flintou s křivým laufem

anonym

Asi nikde, raději si zvykněte na samotu nebo se dejte na legální drogy jako většína nevěřících, nevím na co by jste se chtěl párovat?Řekněme, že jste ochotný…

ivzez

Partnerství je rovnocenný vztah obou partnerů.
Nebude fungovat, pokud jeden bude mít na druhého
požadavky a druhý je bude muset splnit.

Je nutné brát v potaz potřeby, představy i požadavky potenciálního partnera.
Vztah je vždycky kompromis, na kterém jsou partneři ochotni či schopni se dohodnout.

Vyplatí se vydat peníze za seznámení? Ano.
Kde? Všude, kam chodí potenciální partneři.

Např. vstupné do galerií, divadel, na koncerty či sportovní zápasy ► prostě
tam, kam chodí lidé, kteří mají stejné nebo podobnéi zájmy jako Vy.

_____

Souhlasím s předchozími odpověďmi v tom, že by bylo vhodné vyjadřování přizpůsobit tak, aby Vám potenciální partnerky/partněři měli šanci rozumět.

(Pokud byste volil inzerát, měl by být napsán srozumitelně.)

anonym

Stejně je to paradox, že na zemi je něco přes 7 miliard lidí a vy nemáte, ani jednoho do páru, jestli to náhodou není tím, že chcete a zároveň nechcete?