Monyszek

Vyplatí se tahle brigáda?

Přes jednu známou mám domluvenou brigádu – jednalo by se o finanční poradenství nebo něco na ten způsob. Za jednu uzavřenou smlouvu (např.pojištění na auto) bych měla něco kolem 600 Kč.

Nejlepší odpověď
Alesh

Těžko říct, ale je to hodně flexibilní, jestli studuješ, pak ideální, stačí domluvit schůzku, uzavřít smlouvu a je vyděláno.Jedna smlouva za den = cca 20 * 600 = 12000 Kč. Jen si ještě zjisti, jestli je to hrubého nebo čistého.

Další odpovědi
hanulka11

jen sehnat lidi – každý si raděj zajde na pobočku – můj názor

Michal Kole

Hanulko, jás si to raději udělám přes net, pokud to půjde.