Vyplatí se spořiče vody

Ahoj, známý mi poslal odkaz na http://www.sporicevody.eu/ . Vypadá to celkem zajímavě, až zázračně. Proto se ptám: používáte to? Má to slibovaný účinek?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Používáme, má :)

Stříbrný

Dávej ale pozor, kam to chceš dát. Já si umím pusti vodu "čůrkem". Pokud máš průtokový plynový ohřívač jako třeba já :-( tak ten sepne až pi určitém průtoku a může to být problém. Pokud potřebuješ napustit vodu do hrnce, s tímhle Ti to bude trvat dýl. (V kuchyni mně štve i normální perlátor - když si chci napustit vodu do flašky, musím v půlce brzdit a čekat než padne pěna)

Zlatý

porid mycku na nadobi...:D..
Doplňuji:
jo a fachci to...

Zdravím, já jsem narazila na www.modrausporam.cz, mají tam k prodeji celou sadu. Tak mě zajímalo, jestli nevíte zda se ta sada vyplatí. Nevíte kolik to tak uspoří?

Tressi, tuto sadu máme doma a podle toho, co manžel říkal jsme ušetřili více jak pět ticíc korun za rok. Myslím, že to není špatná investice

Tressi: nikdo ti asi přesně neřekne kolik ušetříš, ale určitě se do toho vyplatí investovat. Tím myslím, že se ti ta investice určitě vrátí a uspoříš i něco na víc, ale kolik, to záleží jen na tobě a tvojí konkrétní situaci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.