Thomaszek

Vyplatí se spořiče vody

Ahoj, známý mi poslal odkaz na http://www.spo­ricevody.eu/ . Vypadá to celkem zajímavě, až zázračně. Proto se ptám: používáte to? Má to slibovaný účinek?

Odpovědi
pl4toon

Používáme, má :)

Dochy

Dávej ale pozor, kam to chceš dát. Já si umím pusti vodu „čůrkem“. Pokud máš průtokový plynový ohřívač jako třeba já ☹ tak ten sepne až pi určitém průtoku a může to být problém. Pokud potřebuješ napustit vodu do hrnce, s tímhle Ti to bude trvat dýl. (V kuchyni mně štve i normální perlátor – když si chci napustit vodu do flašky, musím v půlce brzdit a čekat než padne pěna)

badisko

porid mycku na nadobi…:D..
Doplňuji:
jo a fachci to…

Tressi

Zdravím, já jsem narazila na www.modrausporam.cz, mají tam k prodeji celou sadu. Tak mě zajímalo, jestli nevíte zda se ta sada vyplatí. Nevíte kolik to tak uspoří?

Korálnatka

Tressi, tuto sadu máme doma a podle toho, co manžel říkal jsme ušetřili více jak pět ticíc korun za rok. Myslím, že to není špatná investice

zaldad

Tressi: nikdo ti asi přesně neřekne kolik ušetříš, ale určitě se do toho vyplatí investovat. Tím myslím, že se ti ta investice určitě vrátí a uspoříš i něco na víc, ale kolik, to záleží jen na tobě a tvojí konkrétní situaci.