Vyplatí se přes prázdniny nechat si udělat rovnatka a po prazdninach si je odstranit?

Vyplatí se udělat si rovnátka na 2 měsíce prázdnin? Stydím se za sve zuby,protože je mám moc od sebe ale nechci,abych nosil před lidma ze školy rovnatka,takže bych si je na začatku prazdnin nechal udělat a po prazdninach zase odstranit. Je to dobry nápad?

Nejlepší odpověď
www

Nevyplatí, nejde to tak rychle. Znám lidi, co měli rovnátka třeba i 2 roky.
Doplňuji:
Nejsem dentista, zkus se zeptat proto jeho.

Další odpovědi
BELA81

Za tak krátkou dobu se nesrovnají.Neboj se toho a jdi do toho.Taky je mám.

klarkao

Zeptej se na to odborníka, ale z mého hlediska je to zbytečné. A zkoušel ses zeptat sám sebe na to, co bys dělal, kdybys někoho ze školy o prázkách poznal?? Rovnátka sama o sobě jsou (alespoň pro mě) dost velká investice a pokud je to na tak krátkou dobu, nemá to žádoucí účinek. Proč nechceš nosit rovnátka před lidma ze školy? Podle mě je lepší mít třeba rok rovnátka a pak hezký zuby, než se stydět za zuby, který nejsou podle Tvých představ. Když máš s tímhle problémy, představ si, jak se asi musí cítit holky :) Kdyžtak mi napiš na e-mail, ráda Ti poradím nebo tak, můj e-mail je klarkao@email.cz