leader

Vyplatí se podle vás jít na vlastní maturitní ples?

Jsem na průmyslovce ve 2 ročníku a nepřijde mi vyrovnané 3 měsíce připravovat jak otrok mat. ples,nacvičovat a dávat do toho 10 000kč a pak 5 hodin užívat plesu..Co myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli se máš 3 měsíce připravovat jak otrok a dávat do toho 10 000 Kč, tak bych do toho nešel. Neumím ale posoudit, co je věcí přístupu a co časového odstupu. Třeba my jsme si s celou třídou kdysi na gymplu maturiťák užili. Nebyly to 3 měsíce otročiny, ale úžasného blbnutí, kdy jsme se naučili zajímavé figury, dokonce za třídu jsme nacvičili vlastní vystoupení, nestálo nás to ani korunu a byl to povedený večer.

Další odpovědi
gecco

10 litrů za ples???
😁
Pro mne ples není zábavou, ale ´otravou´ – takže se – pokud to jen trochu lze, neúčastním…
😉
Ale jiné lidi baví – takže proč ne?
___
Ty si to musíš rozhodnout sám, podle svých preferencí.

ReHu

1.10 tis to stát může, ale nemusí
2. Jestli se yo vyplatí finančně? Žádný ples se fin.nevyplatí. Má to být zábava, ne investice
3. Jestli se vyplatí emocionálně? Ano. Maturitní ples je v životě jen jeden. Pokud neděláš víc středních škol na denní studium.

Nevíteto?

10 000? To snad ne. 🙂 No, nezabije tě jednou jít na (vlastní) ples. Je to vzpomínka. Ale já tě neznám, ani tvoji třídu, tak nevím jestli zrovna tobě se to vyplatí. Je to prostě takový jeden večer, ale pro někoho může mít větší význam (třeba i pro tvoji třídu).