ahold

Vyplatí se opravit (jestli to vůbec jde) notebook?

Po pádu se doslova rozdělil notebook na dvě části. Část s displejem a část s klávesnicí. Drží je spolu pouze kablíky. Funkčnost je zachovaná, všechno funguje, jak má.
Nemáte někdo zkušenost s opravou a cenou?
Podobná otázka tu už před časem byla, ale odpověď nebyla konkrétní.

Nejlepší odpověď
Bedy

Výměna šasi nebo pantů není zas tak velký problém. Pokud to není opravdu staré, tak bych se toho nebál.

Další odpovědi
brillant

Zkusil bych se zeptat v servisu např.: http://www.abax­.cz/dotaz-zakaznika.php

Rozamunda

tak nechat to zkusit opravit můžeš a uvidíš …