fg

Vyplatí se oprava videomagnetofonu?

Značka je Panasonic

Nejlepší odpověď
elektrikář

Pokud je to malá závada tak ano Zkontrolujte šňůru , trubičkovou pojistku.Ostatní nechte na mechanikovi.

Další odpovědi
Fidel

NE. Opravoval bych ho jen proto, kdybych měl nějaké nahrávky…

led

Všetko záleží od náročnosti a ceny opravy. Takto sa nedá povedať ani ano, ani nie.
Ak potrebujete videomagnetofon a oprava doterajšieho je nerentabilná, budete si asi musieť kúpiť nový.
Alternatíva:
Kúpte si DVD rekorder s DVB-T. Staré videopásky si nechajte prepísať na DVD. Digitalizovať možno aj pomocou počítača použitím externej TVvideokarty, alebo Videograberu (mali v Lidli)