Cullinda

Vyplatí se oprava mikrovlnné trouby?

Máte někdo zkušenosti s opravami mikrovlnné trouby? Ta naše si prostě postavila hlavu a najednou neohřívá.
Za nějaký čas asi budeme stejně kupovat jinou – vestavnou, ale do té doby.. ? Nechat opravit nebo koupit novou jen na čas??

Nejlepší odpověď
janesis

opravy se dnes už opravdu nevyplatí :( nové stojí kolem tisícovky..koukla bych po nějaké starší na inzeráty a nebo se poptat známých :)

Další odpovědi
chudst

Tak zalezi jakou mate; doma mame vestavenou a hodne slusnou, tu bych do opravy dal. Ale takove ty, ktere bezne koupite kolem tisicovky – bych radeji koupil snad i novou.

elektrikář

Dost často bývá spálená jen pojistka Pokud se polámal bezpečnostní mechanizmus který je z plastu, oprava se nevyplatí.