Avatar uživatele
skorcovaz

Vyplatí se očkování proti chřipce?

V práci nám zaměstnavatel chce hradit očkování proti chřipce. Kolegové, kteří se loni dali očkovat měli nějakou reakci na vakcínu a museli zůstat doma cca 14 dní.. Nevyplatí se rovnou riskovat chřipku, když stejně po očkování marodili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tojsemjá, BIGFOOT před 4944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Podle mne ano a teď je ten správný čas.

Jo a nedá mi to,musím reagovat,kolegové jsou simulanti,vakcína může na ně působit tak,že mají dojem,že mají chřipku,ale tyto příznaky během 3 dní zmyzí,takže nechápu,že je lékař nechal 14 dní doma…?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tojsemjá

Proti běžné chřipce pravidelně a teď bohužel i z nutnosti.Od očkování proti prasečí chřipce náš imunolog minulý rok zrazoval.A je to opravdu PAN DOKTOR.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BIGFOOT

ROZHODNĚ SE NECHTE OČKOVAT.MĚ A MOJÍ RODINĚ TO MINULEJ ROK MOC POMOHLO.NAPŘED ČLOVĚKU PO TÝ VAKCÍNĚ NENÍ ÚPLNĚ DOBŘE,ALE ZA TEJDEN JSTE FIT A MÁTE POKOJ.SAMO,ŽE I DOSTATEK VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ A DÁVAT SI POZOR NA PROCHLADNUTÍ HLAVNĚ OD NOHOU.BIGFOOT

Zdroj: DOBRÝ ZKUŠENOSTI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že pokud se člověk o sebe trochu stará a posiluje imunitu, očkování proti chřipce je zbytečné.
Já ji neměla, ani nepamatuju, max pár dní lehké náznaky, která brzy odezněly.
Má kamarádka, pracuje ve zdravotnictví toto konzultovala na semináři s lékaři a ti očkování nedoporučovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Očkovat se vyplatí u starých nemocných lidí, u kterých by případné onemocnění mě lo vážnější důsledky. Jinak si myslím, že to je zbytečné. Stačí, jak už tady bylo řečeno, starat se o sebe. Jíst ovoce a zeleninu, případně nějaké vitamíny, oblékat se teple (přiměřeně počasí), sportovat, případně se vyhýbat nemocným lidem :)

A chřipek je několik druhů a typů. Pokud dostanete nějakou vakcínu, neuchrání vás proti všem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

taky jsem se chtel nechat dat ockovat,ale muj Dr. mne od toho odradil.Nehlede na to ze je hodne druhu chripky..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

vyplatí už kvuli sugesci,která je základem léčby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mojí osobě ano,jsem diabetik na inzulínu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek