Vyplatí se koupit nové auto teď nebo ještě počkat?

Chtěl bych si koupit novou Octavii. Jsou teď ceny dobré nebo je lépe počkat, až skončí v Německu šrotovné a nebude o nová auta tak velký zájem?

Odpovědi
Lencis

Hmmm tak tohle kdyby někdo s určitostí věděl mohl by z fleku začít podnikat ve velkém a být velmi brzy těžce za vodou 😁

Můj čistě laický názor je ten, že počkat v dnešní době není nikdy na škodu, ovšem nějaké razantní změny cen bych neočekávala. Zlevňuje se jen málo co a i když k tomu okolnosti směřují, výrobce si vždy najde dobrý důvod proč neslevnit. Na druhou stranu má škodovka velmi dobrou konkurenci a myslím, že už si nemůže dovolit moc zdražovat pokud chce stále prodávat.

Takže asi tak… 😉

Attack-design

ROZHODNĚ TED NEŽ ÚPLNĚ POLEVÍ KRIZE

pepee32

vyplatí se koupit spíše ojetá…nové octavie jsou drahé

Dandi

Dobrý den, tak vzhledem k aktuální situaci na trhu mohu doporučit nákup nyní. Automobilky již začaly postupně zdražovat. Pokud se navíc rozhodnete pro starší verzi Octávie, takzvanou Octavii Tour, tak ji nyní můžete získat za opravdu výjimečnou cenu.