Zlatý

Vyplatí se koupit neoriginálni cartridge do tiskárny, konkrétně do Canon MG6450?

Odpovědi:

Stříbrný

Obecně ano. Ale nevím, kolik stojí originální a neoriginální do té tvé.

Zlatý

Obecně řečeno to nedoporučuju - ze svého okolí (já používám jen original) mám s ´alternativními´ cartridgemi několikerou nedobrou zkušenost (obvykle byla sleva v konečném důsledku dost drahá).
Ale - pravda, už dlouho jsem ´nepotkal´ Canon.

Bronzový

Nevím jak do uvedeného Canonu.Mně do Epsona SX110 se vyplatí-kupuji sadu : 2xčerná+modrá,červená a žlutá za cca150kč včetně poštovného.nevím již kolik originál či dp Epsonem stojí dnes,ale při koupi tiskárny stála jedna kolem 160korun tak že se vyplatí .
PS jednou se stalo že daná nešla,po reklamaci -rady jak zprovoznit a když to nešlo,bez jakýchkoliv nároků poslal náhradní!!

Stříbrný

ne, úspora na nesprávném místě, v důsledku se to jen prodraží

Diskuze k otázce

Pokročilý

dr.luha

Vyměníte 3krát sadu barev a máte úsporu, za kterou by jste si mohl koupit novou tiskárnu. Kupuji sadu 5 barev za 100 Kč nebo inkousty 600 Kč za litr. Používám původní startovací čipy už tři roky (mají vypnuté měření hladiny).

Zlatý

barbakan

Gecco, ta tiskárna co mám je na mé požadavky docela dobrá, akurát nerozumím některým funkcím, ale to se poddá. Když jsem měl HP a došla originální kazeta, naplnil jsem ji, ale už nikdy netiskla věrnými barvami. A vůbec, ty HP tiskárny stály za exkrement. :-D

Zlatý

gecco

;-)
Ne, to nemělo znamenat, že Canon považuju za mizernou tiskárnu, to v žádném případě...
Já jen, že v mém okolí ´se vyskytují´ ponejvíce tiskárny Brother (+ 1 HP a 1 Epson)...
;-)

Zlatý

barbakan

Například cena originální černé barvy (11 ml) je 330.90 Kč , zatím co neoriginální je (11ml) za 72.60 Kč.Rovněž mi jde o to, jestli nebude problém v tisku, když v té druhé není čip?!

Zlatý

ReHu

Mě to při každém puštění tiskárny ukazovalo hlášku o možné nekompatibilitě a že není použita originální kazeta.
To jsem odklikla a šlo to. Jen to byla otrava.

Teď jsem koupila od Levne-tonery.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.