Avatar uživatele
anonym

Vyplatí se koupit neoriginálni cartridge do tiskárny, konkrétně do Canon MG6450?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3203 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Obecně ano. Ale nevím, kolik stojí originální a neoriginální do té tvé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Obecně řečeno to nedoporučuju – ze svého okolí (já používám jen original) mám s ´alternativními´ cartridgemi několikerou nedobrou zkušenost (obvykle byla sleva v konečném důsledku dost drahá).
Ale – pravda, už dlouho jsem ´nepotkal´ Canon.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ne, úspora na nesprávném místě, v důsledku se to jen prodraží

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dr.luha

Vyměníte 3krát sadu barev a máte úsporu, za kterou by jste si mohl koupit novou tiskárnu. Kupuji sadu 5 barev za 100 Kč nebo inkousty 600 Kč za litr. Používám původní startovací čipy už tři roky (mají vypnuté měření hladiny).

před 3202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Gecco, ta tiskárna co mám je na mé požadavky docela dobrá, akurát nerozumím některým funkcím, ale to se poddá. Když jsem měl HP a došla originální kazeta, naplnil jsem ji, ale už nikdy netiskla věrnými barvami. A vůbec, ty HP tiskárny stály za exkrement. 😁

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉
Ne, to nemělo znamenat, že Canon považuju za mizernou tiskárnu, to v žádném případě…
Já jen, že v mém okolí ´se vyskytují´ ponejvíce tiskárny Brother (+ 1 HP a 1 Epson)…
😉

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Například cena originální černé barvy (11 ml) je 330.90 Kč , zatím co neoriginální je (11ml) za 72.60 Kč.Rovněž mi jde o to, jestli nebude problém v tisku, když v té druhé není čip?!

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Mě to při každém puštění tiskárny ukazovalo hlášku o možné nekompatibilitě a že není použita originální kazeta.
To jsem odklikla a šlo to. Jen to byla otrava.

Teď jsem koupila od Levne-tonery.

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek