MonkeyKing

Vyplatí se koupit Macbook z Aukra?

Zdá se mi třeba divné, když stojí jen 12 000

Odpovědi
Bedy

Záleží za jakých okolností.

Záleží, jak je to starý Macbook. Pokud nemáte opavdu nějaký důvod, tak bych si Macbook nekupoval. V poměru cena/výkon to moc výhodná koupě není.

Mimochodem, Aukro je pojištěno,takže když vznikne problém, tak to amdinistrátoři začnou řešit a většinou ve prospěch stěžovatele.

Nerevarin

Záleží za jakých okolností.

Doplňuji:
Záleží, jak je ten model starej.

cochee

Ne

Doplňuji:
Dnes už se nevyplatí na Aukru koupit nic, stalo se z něj hnízdiště podvodníků. Neříkám, že jsou jimi všichni prodejci, ale pravděpodobnost oklamání při koupi je odhadem blízko 1:1.

I_hate

Záleží za jakých okolností.

Pokud chceš mermomocí kupovat na aukru, podívej se alespoň, kolik procent pozitivních komentářů má prodávající, který ti macbook bude prodávat.
Osobně bych macbook kupoval spíše v kamenném obchodě.

kironet

Ne

Radsi bych nekupoval. Pokud kupovat pouzity tak jedine ve specializovanych prodejnach. Ja jsem napr. kupoval pouzity macbook pro s rocni zarukou na https://appletrh.cz

devitkac

Macbook z aukra bych bral asi jedině pokud by tam byla možnost osobního převzetí a vyzkoušení. Jinak ne. Jeden můj známý si před rokem také kupoval macbook přes aukro a moc se mu to nevyplatilo. Ze začátku sice fungoval, ale cca během půl roku na něm začala odcházet jedna věc za druhou. Když ho pak poslal na servis notebooku do https://www.rgser­vice.cz/ tak se ukázalo, že se jednalo o jakousi složeninu z polofunkčních součástek…