A&N

Vyplatí se koupit Iphone 4?

Můj starý mobil už je na odpis (nějaký HTC) a tak jsem se chtěla podívat po něčem novém......nakonec jsem našla, že jeden kluk prodává Iphone 4 černý 32GB za 5490,–. Nejsem si jistá, jestli do toho mám jít.....jestli se mi Iphone 4 vyplatí.....jaké s ním máte zkušenosti????

Odpovědi
magorvkleci

myslím, že to je slušná cena, pokud vypadá dobře (skleněná záda, čočka foťáku)
iphone je sice dvakrát až třikrát dražší než srovnatelný mobil, ale je to iphone, žejo

jestli vypadá slušně, opravdu bez něj nemůžeš mezi lidi (fakt to chápu, znám spoustu takovejch) a dá se na něj nainstalovat upgrade na iOS 7.1 (zrychlení), tak se to za ty peníze vyplatí

anonym

Ta cena je hodně pofiderní, radši to neber.
Za 5 litrů seženeš nějaký krásný Sony Xperia.

uccello

Za tu cenu seženeš nové hezčí mobily. Kdo by chtěl nějaký sešoupaný použitý Iphone? Kdyby ho prodával za 1500, možná bych si ho i koupil.