Lgee

Vyplatí se koupit dům od realitky?

Vím že realitka je zlodejina ale našel sem hezký dům za 3 000 000 když hledám podobné domy jsou za 3500000+ a výše. Vyplatí se koupit tento dům od realitky?

Nejlepší odpověď
barcinek

Realitky si sice za prodej vezmou nějaké peníze a musí se složit kauce, ale zase máte vše perfektně právně ošetřené.

Mám zkušenost s koupí bytu.

Další odpovědi
sesednizkola

„Vím že realitka je zlodejina“

Kolik let jsi pracoval v realitách? Kolik nemovitostí jsi už prodal? Vážně nerozumím tomu, jak se někdo jako ty může dostat k takovým penězům. Tvůj dotaz je tak stupidní, nedá se na něj vůbec odpovědět.