waloraz

Vyplatí se Iphone za tu cenu?

Nejlepší odpověď
azozym

vyplatí a nevyplatí.. cena tomu výrobku odpovídá – je to kvalita,.. jde o to že nebude kompatibilní se vším možným co funguje na jiných smartphonech a od Applu jiných systémech.. a cena je dobrá otázka a tudíž bych jako náhradu za Iphone zvolil např. Samsung Galaxy S ;)

zde srovnání
Iphone vs. Galaxy S a Galaxy S II

http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspx?cat­comp=1&catalog=1&i­temlist=20549,2042­7,20232

pak si to chce pustit několik videí na youtube a alespoň se podívat jak co kde :)

Další odpovědi
D@rkness

Dle mého názoru a zkušeností s daným modelem a to jakékoli řady, se tento telefon pro běžného uživatele, který si potřebuje občas zavolat, poslat sms či mms, se tento přístroj za standartní cenu na trhu nevyplatí. Tento výrobek není tak kvalitní, jak je prezentován a cena je určena především díky jeho značce. Příznivci toho přístroje budou samozřejmě namítat, že jde o skvělou záležitost, ale za tu cenu rozhodně nestojí.

anonym

iPhone těží z obeznámenosti širokých mas 🙂 to znamená že je trochu předražený a přesto ho lidé kupují …

pokud chcete zíkat stejně kvalitní telefon za řekněme o 3 tisice nizsi cenu zkuste hledat mezi telefony s operačním systémem Android od firmy Google to jsou například tyto http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:2479:1­01172/

DDarent

Neeee…