LubosBrno

vyplatí se investovat do zlata

Zlato

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zatím ano cena zlata se už asi deset let vytrvale zvyšuje, velká část analytiků předpovídá, že růst ceny kovu není zdaleka u konce.

Další odpovědi
ReHu

Teoreticky ano. Cena stabilně stoupá.
Záleží na tom, jak rychlou čekáte návratnost.
Myslím, že je dobré vložit peníze tam, kde se mi incestice zhodnotí a Kč budou vydělávat.

Drap

Určitě, cena zlatza se neustále zvyšuje. I při jakémkoli krachu či krizi si zlato stále zachovává určitou hodnotu a i případné ztráty byvají zanedbatelné vzhledem k ostatním komoditám.

ViDi123

Poraďte mi prosím, jestli je vhodné investovat spíše do zlata, stříbra nebo uložit peníze v bance. Hlavní téma, které teď s přáteli řešíme je Investiční stříbro". Našla jsem tuto firmu a váhám, jestli je vhodná doba na nákup zlata či stříbra. http://www.bes­sergold.cz/