Vyplatí se dávat do popelnice velký pytel, do kterého se pak sype příslušný odpad, aby se prodloužila její životnost?

Prostě jako u koše je pytel na odpadky, tak to samé u popelnice.

Aby nerezla a trvale nesmrděla, i když je třeba zrovna prázdná? Beztak je z nějakého materiálu, který časem rezne i přes nějaký menší nátěr. Protože se možná za ty měsíce a roky usadily na stěny popelnice různé nánosy všeho možného.

Nejlepší odpověď
orwell

Myslím, že smysl to má, já to alespoň tak dělám a mám popelnici už cca 20 let. Občas ji ale natřu zvnějšku i zevnitř. Samozřejmě tam pak nesmíš sypat horký popel, to pytel nepřežije. Další věc je, že ty pytle nejsou zadarmo a čert ví, jestli po čase nepřevýší cenu popelnice. To jsem nezjišťoval.

Další odpovědi
cukrar

Podle druhi Vašeh odpadu. Ano i NE