hawranek

Výplata odměny za zadržení karty

V práci jsem nedávno byla nucena na pokyn inicializačního centra zabavit kartu. Když jsem podepisovala o této skutečnosti protokol, který mi dala vedoucí, byla jsem informována, že za toto zadržení mi bude vyplacena odměna. Máte někdo zkušenosti s tím, za jak dlouho by to asi mohlo být?

Odpovědi
Johny_r

Promiňte, ale pokuste se příště psát otázku tak, aby ji běžný člověk pochopil.
Co je to inicializační centrum?
Jakou kartu (mariášku, kreditku)?
Jak zadržet (komu, proč)?
Co vůbec děláte (pracujete v bance nebo jste pokladní nebo vůbec nejde o platební karty?)?

Díky