EDA

VÝPIS Z ÚČTU

Připadá vám normální, že když máte založený spořící účet u GeMoney banky, nenajdete ještě 12.dalšího měsíce na internetových stránkách banky výpis za minulý měsíc?

Nejlepší odpověď
Kohut57

Většinou je to ke 14. v měsíci, alespoň u KB. Ale měli by být dostupné informace o průběhu transakcí v případě ale zřízeného internetového bankovního kontaktu.

Další odpovědi
jmhad

Já mám u této banky výpisy za kalendářní rok a jaksi mi to nevadí.Mám alespoň kontrolu „kdyby náhodou“.