Cindy

Výpis z katastru. Mám k dispozici výpis z katastru nemovitostí. Potřebovala bych zjistit v jaké ulici se nachází byt.

Můžete mi prosím poradit, jak se dá zjistit ulice podle výpisu z katastru nemovitostí? Tam je napsáno pouze č LV a čp. ale ulice tam není..Děkuji..

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou 2 cesty, zadat v mapách seznamu katastrální území a čp. anebo v KN přepnout na mapu, zvětšit a tam jsou i názvy ulic.
Doplňuji:
Ad tom, trvalé bydliště vlastníka se nemusí shodovat s adresou nemovitosti. V mém sousedství je pár restituentů vlastnících několik nemovitostí nebo byty pronajímají a sami bydlí v něčem menším, na chalupě či na vesnici, kde je nájemné a náklady zlomkem tržního.

Další odpovědi
Drap

Katastrální úřad by to měl na požádání vyhledat. Může to být i na LV

venkovan

www.cuzk.cz – nahlížení do katastru

tom004

Stačí zadat číslo LV do vyhledávače ČÚZK,a budou tam uvedeni vlastníci,i s a­dresama.

http://www.cuzk.cz/