Mousinek

Vypínáte mobil když jdete spát?

Doplňuji:
Já ho vypínám. Ráda spím nerušena a nechci vybijet zbytečně baterii

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne. A taky ho používám jako budík.

Další odpovědi
anonym

ne nevypínám, to je zbytečné …

mám nastaven telefon tak aby v noci tlumeně vyzváněly pouze VIP kontakty (tj rodina, nejbližší, žádná práce ani šéf … opravdu jen ti nejdůležitější kdyby se náhodou něco) … ostatní když vytáčí telefon ani nevibruje, pouze svítí takže si jej v takovém případě všimnu jen když jsem vzhůru, nevzbudí. To platí až do rána, kdy poprvé zazní budík, pak se vše vrací do běžného denního režimu, kdy se opět spolehlivě dovolá kdokoliv

o toto nastavení se stará aplikace Locale
link: http://www.ap­pbrain.com/ap­p/locale/com.two­fortyfouram.lo­cale

hanulka11

Jasně,že ano!Už se mi mockrát stalo, že to byl omyl a vzbudilo mě to .
To se dá použít jako budík i při vypnutém mobilu!!!!

myšpulín

V týdnu ne a o víkendu ano.

hanjimka

Pokud syn není někde venku ve městě tak vypínám.Když je tak raději ne.Co kdyby…?

bigbít

Ne, maximálně vypnu zvuky…=0)

GM

Mobil nevypínám, jenom zvuk a vibrace po noční.

vecernice

Ne musím být pořád ve střehu.Mám tam budíka a chodí mi tam i hlášení zabezpečení alarmu.

cukrar

telefon nevypínám, jen když dojde baterka je vypnuto

brunette

nevypínám,jen ho dám potichu

janek66

Po příchodu z práce nechávám mobil v baťůžku a strčím ho do skříně.Za ten klid to stojí.
Jenom když jede manželka na noční ho mám u sebe.Kdyby něco.