?!

Vypaluji si fotky přes nero expres zadávám možnost opak.přidání dat,ale stará data na cd nejsou vidět.

MOHU JE JEŠTĚ NĚJAK ZÍSKAT ZPĚT A JAK SE VYVAROVAT OPAKOVANĚ CHYBY?DÍKY
Doplňuji:
JDE MI HLAVNĚ O TO,JESTLI TA DATA ZÍSKÁM JEŠTĚ ZPĚT,EXISTUJE NA TO NŠJAKÝ PROGRAM?

Nejlepší odpověď
anonym

Kolik je tam ještě místa? To zjistíte pohledem zešikma směrem ke světlu. Ale můžete tam přihodit nějaký soubor a vypálit to s nastavením aby se už disk uzavřel když si nejste jistý.

No, zavřete ten disk tou samou vypalovačkou. Potom po vysunutí a zasunutí disku musí být soubory vidět. Kdyby nebyly, stáhněte program na záchranu poškozených souborů. Pracuje to pomalu ale slouží to k přečtení a jakési obnově dat z poškrábaného CD. Kopie se přitom ukládá na hadr.

Další odpovědi
Michal Kole

Vypalujete na CD-R nebo CD-RW ?
Nevypalujete disk on once nebo session on once ?