Vypalování filmů z internetu

Prosím poraďte: Stáhl jsem si film z internetu (www.uloz.to) a dal ho stáhnout na plochu.Jak ho mám vypálit na CD?

Odpovědi
panenka

Otevři si tvůj program na vypalování já mám Nero dej Vytvořit datový disk pak přidat a ted si ten tvůj film z plochy přenes do toho tvého vypalovacího programu a pak dej další a vypalit.

Tombik

Pokud myslíš disk na přehrání na DVD přehrávačích, tak ti panenka právě zničila jedno cd. DVD má speciálně vytvořené složky pro audio a video. To sám smrtelník v průzkumník od voken udělat psotě nemůže. Program ale ano, doporučoval bych ti iDVD od Applu nebo nějaký podobný software. Ještě jedno malé upozornění, počítej s tím, že délka vypalování bude neskutečně dlouhá. Mluvím z vlastní zkušenosti.