Miroslavst

Vypalování CD

Jak má vypálit film z flešky na CD, když na flešce jsou dva filmy a jeden má 780MB a druhý přes 800MB?
Jiná možnost než na CD není.

Nejlepší odpověď
anonym

pockej ted mam pred sebou tu chytrou knizku o pc ja to urcite najdu
Doplňuji:
je mi lito je tam neco ale je to taaak slozite ze to neumim vysvetlit,

Další odpovědi
alexandra

Nepochopila jsem,jak to myslíš.Pokud chceš mít každý film zvlášť,tak ho dej na dvě CD.To by tam mělo vejít.Pokud je chceš mít oba na jednom,tak je vypal na DVD.A pokud je chceš mít zvlášť a ten co má více jak 800 MB se nevejde na CD,tak ho dej taky na DVD.Pokud jsi myslel něco jiného,tak mi napiš na mejl a já Ti to popíšu.

Bumbes

Překonvertuj film na 700MB, nebo si kup nestandardní 800MB CD
Ale dobře vypalovat na nestandardní CD umí je pár programů.
Anebo si film naporcuj Video Splitterem na 700MB díly

kapka

Buraku, užitečnější názor jsem ještě nečetla. Máte bod. 🙂

Miroslavst

Burak se učí.