Miru1

Vypálení prezentace vytvořenou v PowerPointu ve formátu ppt.

Zdravím.Poradí někdo jak vypálit na DVD-RW prezentaci vytvořenou v PowerPointu ve formátu ppt. A jak k tomu přidat hudbu aby běžela na pozadí ne jen na začátku a nebo mezi fotkami.Je na to nějaký program a kde? Ale aby to fungovalo.Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pro vytváření prezentaci je určený program PowerPoint. V tomto programu lze i přidávat hudební doprovod. Bohužel na vysvětlení jak co udělat jednoduchá odpověď nestačí. Doporučuji koupit si publikaci o PP.
PPS nebo PPT je to jedno. Prezentace s příponou PPT vytváří novější verze PowerPointu. Ale přehrávače umí obě extenze. Hudba musí být ve formátu WMP nebo MP3. Ale MP 3 všechny přehrávače neumí.