Natee

Výpadky internetu za špatného počasí

Jsou způsobeny tím, že jsou mraky a brání kontaktu, získání signálu, nebo se při dešti/sněhu/kroupám něco porouchalo? Když se prudce zhorší počasí, klidně 24 hodin mi internet nefachá..

Nejlepší odpověď
led

Bezdrôtové spojenie je vždy závislé aj na počasí. Vplývajú na neho vlhkost a odrazivosť atmosféry, prekážky na trase signálu a podobne.

Další odpovědi
Drap

Záleží také jakým způsobem přojímáš signál. Oba dva důvody mohou nastat.
Když je špatné počasí, tak je všechno špatné.I nálada

Michal Kole

U WiFi je problém vždy a asi i vždy bude.

Lepší je optika v dnešní době, ale na vesnici, asi nebude hned tak.

Možná se snad rozšíří satelitní internet, ale to bude ještě nekolik let spíš desítek let trvat.

Podobný púroblémy jsou u satelitní televize.