kralicekkk!

vypadek pameti po spánku

ahoj,odpoledne jsem si šla lehnout cca na dvě hodiny pak jsem se probudila, na tom by nebylo nic divného jenže já vůbec nevěděla kolik je kde jsem a tak. Myslela jsm si,že je ráno tak jsem si nachystala to co vždy snídám- bebe sušenky s mlékem,pak mi vše došlo a uklidila jsem to.Vůbec nechápu co to mělo být. Vždy když se probudím, hned vím kolik je a tak. díky za rady.

Nejlepší odpověď
Ella

to se prostě stává, když narušíš svůj obvyklý režim – například že půjdeš spát odpoledne, i když si to nikdy neudělala, za pár hodin se probudíš a máš zakódováno, že je ráno a jdeš si připravit snídani, jak se ti to stalo, to jsou reflexy.
Dá se tomu říkat i dynamický sterotyp – reflexy mají „naprogramováno“ že potom co vstaneš jdeš snídat, tak to automaticky provádíš a teprve za chvíli se zasekneš a dojde ti, že je něco jinak… =)

Další odpovědi
chudst

Budte v klidu, me se jednou stalo, ze mi nekdo ve tri rano volal na mobil. Polozil jsem to – jako vypinam normalne budik, a proste jsem si ve tri hodiny rano vstal a sel si cistit zuby a chystat snidani. Teprve kdyz se mne pri obouvani bot tata zeptal, co to tu jancim, teprve me to docvaklo :)

Pokud se to stalo jednou, mejte z toho zajimavou historku a zadnou hlavu si z toho nedelejte :)

arygnoc

takových dezorientací jsem taky zažil, asi třikrát se mi to stalo.

Ale život bez srandy, protože člověk to musí brát jako srandu, by byl smutnější – a na tohle se i po létech spomíná s úsměvem.

:))

Pavel1212

chudst:
Taky jsem měl jednou budík, dejme tomu, třeba na 5 hodin a už ve 4:30 mi táta volal, jestli už jsem vstal, já samozřejmě ještě měl půlnoc a tátův hovor jsem položil, protože jsem si myslel, že to je budík. Pak zvonil ten pravý budík, to bylo OK, zacvakl jsem ho, a zase spal dále.
Po chvilce táta volal znovu, a já už to vzal a pak jsem mu musel vysvětlovat, proč jsem ten hovor před mým budíkem zaklapl :D
Nakonec se vše vysvětlilo.

anonym

vážně brát s humorem ;D pokud si každý den po obědě nechodíte lehnout a pokaždé se vám to nestane, tak je to jen dobrá historka pro vnoučata ;D
já sem to také cca. 2× zažil, byl sem unavený a bolela mě hlava, tak sem si šel lehnout v jedenáct hodin ranních, vstal jsem v sedum odpoledne a rodiče právě večeřali, já na ně, že si smažené jídlo na snídani nedám ;D po pár minutách sem se otřepal a hezky sem se u počítače najedl ;D

žolik

Tohle se stává dost často,ještě k tomu je uplněk ktery má dost velký podíl na tom co se děje,je dobré po probuzení ještě chvíli bít v posteli nekvaltovat nikam,pokud bí se to opakovalo doporučují lékaře.

Zdroj: žolík