Danii

Neznáte nějaké účinné rady, jak zabránit vypadávání vlasů z důvodu onemocnění štítné zlázy?

Nedávno, asi 3 měsíce zpátky mi zjistili štítnou žlázu. Všimla jsem si, že po umytí mi padá dost vlasů, sice to nejsou nějaké velké chomáče, ale pořád je jich celkem hodně oproti tomu jak mi (ne)padali předtím. Neznáte na to nějaké účinné rady? Budu ráda za jakoukoliv odpověď, děkuju.

Původní neotázka
Vypadávání vlasů, štítná žláza

Odpovědi
Drap

To že ti zjistili štítnou žlázu neni nic neobvyklého. Štítnou žlázu máme všichni. Zvýšená nebo snížená funkce štítné žlázy by mohla být příčinou. Může to být nedostatkem železa. Také nedostatek či přebytek selenu a vitamínu A může být příčina. Problém může být i v hladině hormonů. Často to způsobuje jen stres.Může to být však i přirozená výměna.
Na trhu je celá řada přípravků , šamponů a všeho možného proti padání vasů. Výsledek však nebývá nikdy nijak závratný.

yuko

Takze mate nejspise snizenou funkci stitne zlazy. A vypadavani vlasu je jednim z priznaku tohoto onemocneni. Vas endokrinolog Vam poradi nejlepe. Jezte morske ryby. Vice na: http://nemoci­.vitalion.cz/hy­potyreoza/