denca21

Vypadavaji vam zamecky na fix. rovnatkach?

Uz se mi uvolnil 4. zamecek.. Neznam nikoho komu by takhle ty zamecky padaly a uz je mi trapny porad chodit za doktorkou.. Myslite ze je chyba v doktorce? Na jidlo a ostatni veci si davam pozor..

Odpovědi
Alesh

Co máš za materiál? Já měl v pokročilém věku samozřejmě keramické, ty prý drží hůř než ty kovové, když nepočítám, jak jsem si je serval při bouračce, tak mi všehovšudy uletěl snad jen jeden. Máš to blbě lepený nebo máš nějaký fórový zuby, se ti asi drolej jako omítka. 🙂

jáára

to nic není mě padaj rovnou zuby…

STUDENTKAEVA

No mě zámeček ještě nevipad a to už to mam nějakej pátek.

Nevíteto?

Ne, maximálně se mi uvolnil drátek, ale zámečky mi nikdy nevypadly 🙂, chyba bude asi v doktorce.