zjentek

Vypadá to,že ještě tak 2měsíce budu fyzicky mimo. Tak mě napadlo..

..tohle budete jistě vědět- poradíte cestu,jak si po tu dobu přilepšit klikáním? Prsty mi fungují,pomůžete?
Doplňuji:
..žádné dámské návštěvy, pouze klikačka na netu.

Nejlepší odpověď
terry

Myslíš klikáním si přilepšif finančně?
Ha ha ha ha ha.....

Další odpovědi
Pájo

Zkus si naklikat něco zde:
https://www.zu­mail.cz/

Děda Louda

Že jsi mimo, víme všichni. Novinkou je jen tvá mimost fyzická. Pozdravuj pocestné.

mosoj

Klik,klik, klik, klik , klik, klik, klik .............­.............­....... atd. až do zblbnutí !