Nedo

Vypadá dobře kombinace košile-společenský svetr-kabát?

Můžu si vzít na sebe takovou tu klasickou kombinaci košile-společenský svetr jako třeba tady:
http://data.mod­nipeklo.cz/mod­nipeklo/images/400x300/­10403.jpg

a k tomu pásnký společenský kabát, jako k obleku? Zhruba takovýto kabát:
http://alpha.i­mageserver.cz/pi­etro/product/de­tail/1/27/1331­2.jpg

Bude ta kombinace vypadat dobře? Nezpůsobím v tom nějaké módní faux-pas?

Nejlepší odpověď
anonym

Teoreticky by to mohlo klapnout, ale právě na kombinaci záleží. Nejen na kombinaci oděvních kousků, to je v pořádku, ale úplně pokazit nebo naopak vylepšit se dá celý dojem kombinací barev a vzorů.

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že v pohodě, hlavně záleží jak se v tom budeš cítit ty sám

anonym

Nedo, je otázka, zda vypadáš tak dobře jako ten manekýn (model).
Ale vážně – záleží na tom, kam v takovém oblečení jdeš. Něco jako „společenský svetr“ neznám. Pokud to má být oblečení společenské, tak bych dala přednost saku (i pod kabát), protože svetr patří mezi oblečení ležérní a sportovní. Pokud se bojíš, že se oblečením můžeš ztrapnit, tak se zeptej organizátorů akce, jaké oblečení je předepsáno. Když to bude oblečení „neformální“, je svetr na místě.

anonym

Dneska uz i " na zapade " malokdo nosi na obchodni schuzky kosili, kravatu a sako .. , prave si oblekaji takoveto sportovne – elegantni svetry . Vypada to sveze , omladi … verim, ze se to uz blizi i do Cech. …
ja to hodne pozoruji .. na stejnych obchodnich partnerech, kteri pred 20 , 15 , 10 lety jeste chodili i v lete v saku .. dnes je to vse o hodne uvolnenejsi .. a take se o tom casto bavime ..
nejdete s davem , mozna budete zrovna vy ten prukopnik. :)

  • iv-