Avatar uživatele
Registrovaný

Vynechala jsem HA..

byla jsem s přítelem 3 dny na výletě mimo domov a zapomněla jsem si s sebou vzít antikoncepci,mezitím jsme měli sex,po 3 dnech jsem začala silně krvácet,po příjezdu jsem pokračovala v užívání HA,krvácím třetí den,chci se zeptat,zda se mi to těmi prášky zastaví,menstruaci mám mít až za týden

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Prášky ti menzes rozhodně nezastaví. Kdyý už jsi vynechala tři dny, tak je nejlepší z toho udělat klasickou 7denní pauzu a teprve pak navázat. Takhle sis to akorát zbytečně rozhodila.
Doplňuji:
Menstruace se vždycky dostaví 2-3 dny od poslední tabletky vlivem hormonů.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1006
Zlatý marci1 819
Zlatý quentos 637
Zlatý iceT 609
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 458
Zlatý led 404
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 386

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.