GangstaHelper

vynález současnosti

Který vynález z posledních 5–10 let podle Vás nějak změnil svět, používá se běžně v domácnosti…

Pište ty nejobyčejnější vynálezy, o kterých víte a začly se používat běžně…

Nejlepší odpověď
annas

Keramický nůž, který se v našich obchodech objevil zhruba před rokem. Asi před 3 měsíci jsem si ho koupila a přesvědčila se, že je to opravdu kvalitní a ostrý nůž.

Další odpovědi
ten který je

Domácí pekárna.

nicasca

Pápírový kapesníčky , díky bohuuuu za ně !!!

HerbiG

nwm jak je starej,ale asi moc ne tak 10 let max. TOUSTOVAC :-****

vodra

jestli se to tak dá taky nazvat Biopotraviny,

deny555

Peníze,peníze a zase jen peníze.

afro.minerva

Musím souhlasit s domácí pekárnou. Já ji spíš používám jako hnětačku těsta. Kráááááááááásně mi odpadlo hnětení těsta třeba na knedlíky a hrozně moc mi to ulehčilo život. Je to baaaaaaaaaaječnej vynález.

infant

Emancipace (víc to nebudu komentovat, ženatí chlapy vědí)

Zdroj: infant.blog.cz