Neonka

Vynález čeho by vám udělal radost ?

Odpovědi
venkovan

Slušnost mezi lidmi, ale ne podřízenost. Ale to není vynález.

Elk

Rostoucí boty. Dostali bychom je jako dítě a rostly by s námy, tvarovaly se, po poškrábání a okopání by do druhého dne se zacelily takže by byly vlastně nezničitelné. S růstem by také mohly měnit tvar, aby byly stále moderní a tím pádem IN.

tom004

Něco,čím bych se umyl a byl bych zároveň oholený. Má žena určitě něco,co by dokázlo vyžehlit prádlo po vyprání. A jinak, méně závisti mezi lidmi.

hanny 2

Žehličku,která sama žehlí,hadr,který sám umývá a utírá prach a pak něco na všechny zlý lidi,aby jim to změnilo negativní myšlení na pozitivní.
Doplňuji:
Jo a ještě kdyby šlo nalít do hlavy angličtinu a hned ji umět,abych se nemusela trápit a pracně se ji učit.

Jsemtady

Teleport – mohli bychom být kdekoliv za kratičkej čas. A žádný problémy s dopravou atp. Když už by nás to umělo rozebrat a přesunout jinam a složit, tak by se s tím nejspíš zároveň zrodil takovej ten automat, kterýmu rekneš co chceš a ono ti to vypadne. To by byl konec hladomoru a konec bažení po zlatě a penězích, každej by měl co potřebuje. A pak by se hodilo klonování, možnost si naklonovat někoho jiného by vyléčilo spoustu zlomených srdcí. A pak univerzální překladač mohli bychom jednoduše mluvit skymkoliv jeho jazykem. Takže souhrn – mohli bychom být kdykoliv kdekoliv a ještě bychom místním rozuměli, netrpěli bychom nedostatkem a doma by na nás vždy čekala milovaná osoba. Ideální společnost, ale možná trochu nuda:-)

poa.li

Přístroj pro aplikaci touhy po obecném dobru do lidských myslí..

anonym

uvítal bych energeticky nenáročný teleport … dveře z domu by místo do zahrady vedly po zapnutí rámového teleportu kamkoliv bych si přál … sbohem zácpy na ulicích, sbohem D1, sbohem znečištění, sbohem Shell Oil, sbohem české dráhy, sbohem zdlouhavé dojíždění za prací, atd …