Dismas

Vymysleli Starý Zákon prodejci beranů?

vždyť se to tam hemží podřezáváním beranů, které museli od někoho koupit.

Odpovědi
Kepler

Ne, ti vymysleli až Nový zákon, aby dosáhli na trhu vyšších cen beraního masa.

Agneta

Gratulace…dobře rešeršovaná otázka:DDD

Vždyť stále říkám, že není troll jako troll…a ty jsi ten dobrý a pozitivní troll:DDD

Roman71

Ne :) Proč? Odpověď najdeš ve 2.dopise Timoteovi 3.kapitole, 16. a 17. verši.. kde jinde než v Bibli. Jinak pokud se budeš chtít něco dozvědět o tom, proč byly Bohu předkládány oběti, přečti si prosím 3.knihu Mojžíšovu.

Budeš-li hledat své vlastní vysvětlení, dostaneš se do slepé uličky ;)

Šidlo

to nikto nevie

ako nádejného teológa by vás mali zaujímať iné aspekty biblie

postcd

dle mých zkušeností ne