Valky

Výmluvám žen odzvonilo!

Věděli jste, že sex má pro ženy blahodárné účinky? Například, při bolestech hlavy – zmírňuje až zastavuje bolest! Takže, s čím přijdou dámy teď? :o) „Miláčku, dnes ne, bolí mě hlava..“ je už pasé! :o)
Také při nachlazení – sex je nazývaný také, jako aspirin chudých… Všimli jste si, že když jste nemocní, po sexu se Vám krásně uvolní nosní dutiny?
Pro oboje pohlaví pak sex působí blahodárně ve všech směrech, celkově na kardiovaskulární (srdečně-cévní) systém, zajišťuje nám krásný vosí pas, máme díky němu více energie a můžeme zamávat stresu, orgasmus působí blahodárně proti jakékoliv bolesti…
Proč nám sex, nepředepisují lékaři, když má tak úžasné účinky? A proč se mu ženy snaží všemožně vyhnout, když pro ně má očividně blahodárný vliv? :o)
Podle mě: Sex pro všechny, a na všechno! :D

Odpovědi
tom004

Dobré ráno.Skvělý závěrečný slogan.Já s ním souhlasím,ale obávám se,že by se někdo měl ujmout ženské osvěty,aby těch „výmluv“ ubývalo.Bez sexu,no,nevím,ne­vím.:)

franku

Sohlasím,ale ženy to nechtějí slyšet.Ony si vždycky důvod najdou.