miskapr

Vymkla jsem si ve škole kotník, mám nárok na odškodnění od školy?

Nejlepší odpověď
Quimby

Nahlásila si to učiteli? Pokud ano, tak s tebou určitě něco sepsal, minimálně to napsal do knihy úrazů. Nevím jak to má daná škola řešeno, takže se nejlíp informuj u daného učitele nebo třeba třídní.
Pokud si to nenahlasila nikam, tak nejen, že si měla, ale nic nedostaneš.

Další odpovědi
ivzez

Možná ano, možná ne.

Bez dostatku informací se nedá odpovědět.

arygnoc

pokiaľ sa tak stalo pri štúdiu, určite áno, pokiaľ pri kopaní do pedagóga, pochybujem.

😉