Horst

Vymizelé automaty na hračky (resp. na malá umělohmotná vajíčka s hračkou uvnitř :D) – kde je najít? :))

Vzpomínáte na ty automaty, v kterých jste si mohli koupit vajíčko, podobné kinder vajicku, a v nem byla nejaka mala hracka (postavicka, auticko, prstynky, kuličky apod.) ......v soucasnosti jiz nejsou k videní, nevíte někdo prosím o některém z těchto automatu?.. jedno v kterém meste :))

Nejlepší odpověď
NemamSlov

no v Dolnom Kubine ich na 100 percent najdes a presne su tam veci ktore si vymenovala staci len hodit 50centov :)

Další odpovědi
pl4toon

Viděl jsem ho loni v Praze na Masarykově nádraží. Ale jestli je tam stále, to nevím.

Anuket

Máš pravdu, vymizelo to. Obvykle to bylo v trojici. „Velké“ hračky ve vajíčku za dvacku, malé za desetikorunu a vedle toho žvýkačky za pětikačku (aneb útěcha pro děti, když rodiče byli proti zbytečným hračkám 😁 ). Naposled jsem to viděla na nádraží v Jakartovicích. Vesnička, nádraží zapadnuté, nikdo tam nenastupuje… Ale hračky tam stále jsou 🙂

Ella

u nás v obchodě ještě tyhle automaty mají…

mia654

v Harrachově na začátku když se vjíždí do toho centra,tak naproti pivovaru je nějakej tabák a tam je taky maj