Neonka

Vymění mi v bance i hodně poničenou bankovku za bankovku stejné hodnoty ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano vymění za stejnou hodnotu, jen v každé si naúčtují jiný poplatek, který zaplatíš.

Další odpovědi
xSiriusx

Když tam půjdeš s bouchačkou, tak i za větší;-)

iceT

Nevím jak je to dnes,kdysi jsem do banky nesla myslím 200 s utrženým rožkem a dali mě za ni asi 180 kč.

Fidel

Ano, ale bankovka musí být kompletní a musí z ní být zřejmá její nominální hodnota. Avšak pokud donesete do banky 2/3 jedné bankovky, např. stokoruny, vyplatí vám jen 66 Kč.

FOG

Vymeni,pokud je jen ponicena-barva atd.Pokud cast chybi,tak vyplati jen procentualni cast.